SC500 F omniflow

Renovatiemortels

Aan de slag met SC500 F omniflow

Productinformatie

Download hier de documenten die van dit specifieke product beschikbaar zijn.

Vind je het juiste certificaat niet?

Neem contact met ons op

Cross Sellings NL

FLC740 omniflow
Vloeregalisatie ultra glad oppervlak.
FLM230 A+B
Hoog visceuze dichtzet-, fixeer-, gietmortel, samengesteld uit twee componenten.
FP30
Sneldrogende primer.
W100 R omnimix
Multi inzetbare snelverhardende wand-egalisatiemortel, machinaal verwerkbaar.
90W LIGHT omnimix
Lichtgewicht wand-egalisatiemortel, machinaal verwerkbaar.
FP30
Sneldrogende primer.

Laat ons jou verder helpen

Wat is het verschil tussen een egalisatie- en renovatiemortel?

In veel gevallen is een renovatiemortel een product met een vergelijkbare (ver)werking als een egalisatiemortel, maar kan een renovatiemortel meer laagdikte aan. En soms zijn renovatiemortels voorzien van extra additieven of hulpstoffen, om hem meer geschikt te maken voor vloeren van verschillende ondergronden of sterk wisselende laagdiktes in een vloerveld. 

Een renovatiemortel wordt ook vaak ingezet om ondervloeren die (half) gesloopt zijn, bijvoorbeeld door het verwijderen van tegels, weer een egale tegel-klare ondergrond te geven.

Welke temperatuur moet de ondervloer zijn tijdens het egaliseren?

Tijdens de verwerking is het noodzakelijk om de temperatuur van de ondervloer, hoger is dan 10 °C, de dunne laag egaline zal zeer snel, de kou en warmte opnemen van de ondervloer, te koude ondervloeren hebben direct invloed op droging en de eindsterkte ontwikkeling. Aanvullend moet ruimte en het materiaal tussen de 15 °C en 25 °C zijn. En moet de relatieve luchtvochtigheid 65 % of lager zijn. 

Dit alles voor, tijdens én enkele dagen na de verwerking!

Is het altijd nodig de oude, bestaande vloer te slopen?

Te vaak wordt een “oude” vloer nog volledig gesloopt om uiteindelijk een nieuwe vloer te maken die geschikt is voor de eindafwerking. 

Samen met Omnicol Flooring is er vaak de mogelijkheid het slopen van de oude vloer achterwege te laten en daarmee tijd en kosten te besparen. We gieten over de oude vloer, direct een nieuwe vlakke laag. Hierdoor ben je gegarandeerd van een snel verloop van je project. Én een ultra vlakke vloer, geschikt voor elke eindafwerking. Hiermee bespaart u tijd, sloopkosten en overlast.

Heb je hulp nodig?

Onze experts helpen je graag verder!